вверхвниз

Гіпсовий свічник - Лотос в асортименті Сірий
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: ps11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип підсвічника | підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип рекомендованої свічки | чайна свічка, довга свічка конусоподібної форми, довга свічка циліндричної форми, пенькова свічка |
| Діаметр рекомендованої свічки | 50 мм |
| Комплектація свічкою | 1 шт. |
| Діаметр підсвічника | 81 мм |
| Висота підсвічника | 43 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Бетон |
| Висота (см) | 4,3 |
| Діаметр (см) | 8,1 |
| Артикул | ps11 |
| Діаметр підставки | До 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴










